Workshopy a letní školy


LETNÍ ŠKOLA ŠPANĚLŠTINY pro mírně pokročilé

Chcete se zdokonalit ve znalostech španělštiny?  Přihlaste se na Letní školu španělštiny pro dospělé,  kterou povede rodilá mluvčí Eva Garcia Oriola. Těšit se můžete nejen na procvičení španělské konverzace, na týmové aktivity,  zajímavosti o Španělsku, ale i ochutnávku španělské kuchyně.

O lektorce

Vystudovala psychologii na univerzitě ve Valencii a absolvovala různé tréninky ve vzdělávacích, mediátorských a komunikačních dovednostech. Považuje se za vysoce motivovaného, pracovitého a laskavého člověka. Je flexibilní, společenská a má otevřenou mysl. Touží získávat nové profesní zkušenosti a rozvíjet nové projekty. Krátkodobě působila pomáhajících organizacích pro seniory a v dětské školce. V současné době pobývá v ČR v rámci dobrovolnického programu KURO. V ClubCafé Pessoa vedla kurz španělské konverzace.

Termín konání: 30. 7. - 3. 8. 2018 vždy od 17:00 do 19:00

Kurzovné: 1000 Kč/osoba

Místo konání: ClubCafé Pessoa, Tř. ČSA 543 (naproti Adalbertinu) a další exteriéry Hradce Králové 

Letní škola se otevře při min. počtu 3 přihlášených. Přihlášky zasílejte do 23. 7. 2017 na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Formulář přihlášky najdete zde. Kurzovné můžete uhradit také přes službu PayPal.

 

 

LETNÍ ŠKOLA ANGLIČTINY

Chcete se zdokonalit v angličtině, nebo se jen pořádně rozmluvit? Být připraveni na situace, jak cestovat v Londýně a neztratit se při tom, užít si místní speciality, nebo si koupit něco na památku? Pak právě pro vás je tu Letní škola angličtiny, kterou pro vás pořádáme pro její oblíbenost druhým rokem. Pod vedením lektorky Mgr. Kristýny Moravcové vás čeká báječný týden plný objevování anglického jazyka hravou formou, všemi smysly a nejen od stolu! Vítáni jsou jak mírně pokročilí, tak falešní začátečníci starší 18 let. Uvidíte, že to jde jinak než s učebnicí a hodinami drilování!!!

O lektorce 

Mgr. Kristýna Moravcová se angličtině věnuje 20 let, učí skoro 10 let, z toho 5 let opravdu intenzivně a všechny věkové skupiny. Kromě angličtiny se věnuje také francouzštině. V loňském roce vedla v ClubCafé Pessoa kurz anglické konverzace pro mírně pokročilé, v rámci kterého se zaměřovala na nácviky praktických témat, např. cestování, navigace ve městě, památky a přírodní místa aj., v současné době vede soukromé kurzy angličtiny. Její zážitkové metody výuky jsou velmi originální a liší se od běžného přístupu v jazykových školách. 

Termín konání: 20. - 24. 8. 2018 vždy od 16:00 do 19:00

Kurzovné: 1500 Kč/osoba

Místo konání: ClubCafé Pessoa, Tř. ČSA 543 (naproti Adalbertinu) a další exteriéry Hradce Králové 

Letní škola se otevře při min. počtu 5 přihlášených. Přihlášky zasílejte do 10. 8. 2017 na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Formulář přihlášky najdete zde. Kurzovné můžete uhradit také přes službu PayPal.

 


LETNÍ ŠKOLA ENKAUSTIKY pro mírně pokročilé

Chcete zažít tři báječné podvečery plné barev, fantazie, nových dovedností a zážitků? Přihlaste se na naši Letní školu enkaustiky pro mírně pokročilé, v rámci které se dozvíte něco víc o této výtvarné technice, procvičíte se nejen v použití vosků za pomoci žehličky, ale můžete se těšit na práci s plátnem, enkaustickou deskou, enkaustickým perem, gumovou škrabkou) a zkusíte si i méně tradiční materiály podkladu. Za laskavého dozoru lektorky Aleny Prouzové se nakonec přesunete až k finální úpravě hotových obrázků, které budete moci použít při zvelebování vlastního domova nebo k výrobě přáníček a pozvánek.

PROGRAM:

27. 8. 2018 (po)
- Zopakování základních kroků práce s voskem za použití horkého vzduchu, enkaustikcké žehnličky a elektrického pera s nástavci.
- Práce s plátnem na pevné desce.

28. 8. 2018 (út)
- Tvorba s Enkaustickou elektrickou deskou Hot Plate s termostatem - A2 (60x40 cm) s využitím enkaustické gumové škrabky, houbiček a dalších pomůcek.

29. 8. 2018 (st)
- Vytvoření vlastního obrazu - plátna - s využitím kombinace všech vyzkoušených technik

 

 O lektorce

 Výtvarnice Alena Prouzová se zabývá se touto nevšední výtvarnou technikou s voskem několik let. Nejprve svá dílka rozdávala kolegům a přátelům. Nyní, kdy je již třetím rokem na "volné noze", se tvorbě – a nejen enkaustice - věnuje intenzivně a její díla můžete znát z galerií a kaváren (Galeria Pizzeria, Kafe Na cestě aj.) 

 

Termín konání: 27. - 29. 8. 2018 od 17 do 20 hod

Místo konání: ClubCafé Pessoa, Tř. ČSA 543 (naproti Adalbertinu) 

 Kurzovné: 1200,- vč. všech výtvarných potřeb.

 Nutná rezervace na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel.: 736 472 678 do 20. 8. 2018. Vážní zájemci následně vyplní písemnou přihlášku jako podklad pro úhradu kurzovného. Formulář přihlášky najdete zde. Kurzovné můžete uhradit také přes službu PayPal.