Občanská poradna Hradec Králové

OBČANSKÁ PORADNA HRADEC KRÁLOVÉ

Z velkého městského okruhu na křižovatce Střelecká - rovně po ulici Gočárova, přejet řeku a zahnout doleva na třídu Československé armády, zhruba po 60 m po levé straně šedivý dům s č.p. 543. Poradna se nachází v přízemí šedé budovy přímo naproti Adalbertinu.

Parkování: placené parkoviště u muzea

Při cestě vlakem či autobusem využijte pro přesun k poradně MHD (MHD Linky číslo : 5,17, 2, 6, 15, 10, 16 zastávka Adalbertinum.)

OBČANSKÁ PORADNA NÁCHOD

Společným orientačním  místem, ze všech směrů dopravy do Náchoda, je vlakové nádraží spojené s nádražím autobusovým. Parkovat lze na přilehlých parkovištích. Je nutné projít kruhový objezd a vydat se doleva, po pravém chodníku pěší zóny, směrem k náměstí T.G.M. Projdete ulicí Kamenice až do ulice Palackého. Zhruba v její polovině zahnete do ulice Hrašeho a na jejím konci zahnete vlevo do ulice Weyrova. Poradna se nachází v 1. patře domu, kde má sídlo ČSOB.  

KONTAKTNÍ PRACOVIŠTĚ KOSTELEC NAD ORLICÍ

Při využití linkové dopravy, je nutné, abyste se dostali na Palackého náměstí. Autobusy zastavují přímo na náměstí a od vlakové stanice je třeba jít rovně po hlavní ulici (ul. Zoubkova) až dorazíte ke schodům, po nich vystoupejte, zahněte doprava až dojdete k dalším schodům, znovu po nich vystoupejte a zcela nahoře zahněte vpravo. Poté co dojdete na náměstí (Palackého náměstí) půjdete rovně (po levé straně uvidíte budovy městského úřadu) ulicí Dukelských hrdinů. Dojdete až k hlavní silnici (ul. Příkopy). Poradna se nachází ve starším rohovém domě v přízemí. Pokud pojedete autem můžete parkovat v ulici Příkopy (bezplatné parkování) popřípadě v boční ulici, nebo na Palackého náměstí, kde se hradí parkovné. 

OBČANSKÁ PORADNA JIČÍN

Při využití linkové dopravy z vlakového nebo autobusového nádraží jděte ulicí Českých bratří stále nahoru až se dostanete ke kruhovému objezdu. Přejděte dva přechody pro chodce na pěší zónu (Husova ulice), poradna se nachází na rozhraní ulic Vrchlického a Husova. Poradna sídlí v domě s pečovatelskou službou ve třetím patře, do kterého mohou klienti prostřednictvím výtahu. Autem je možné dojet ke kruhovému objezdu, sbíhají se k němu ulice Hradecká (příjezd od Hradce Králové), Českých bratří (příjezd od Trutnova) a Vrchlického (příjezd od Valdic). Bezplatné parkoviště je naproti budově popřípadě v ulici Vrchlického.