Terapeutická výtvarná skupina


ClubCafé Pessoa otevírá terapeutickou výtvarnou skupinu, která je zaměřena na sebepoznání. Netradiční výtvarná setkávání poskytnou bezpečný prostor ke sdílení radostí i trápení ze života, k překonání strachu, úzkosti či stresu. Pod vedením zkušené lektorky Lucie Mílové budete mít prostor relaxovat, uvolnit pocity, rozvíjet sebevědomí, pochopit své životní ní strategie nebo symboliku barev.
Vyjadřovat se malováním a tvořením může a dokáže každý. Není k tomu potřeba výtvarných schopností a vzdělání.

Cílem není vytvořené dílo, ale spíš průběh samotného procesu tvorby, uvědomování si toho, co prožíváme. To, co je uvnitř nás, se pak přirozeně projevuje a odráží v dílech, která vytváříme. Budeme se věnovat také symbolice barev a jejich působení na člověka. Prostřednictvím výtvarných aktivit se dá překonat plachost a úzkost, zvládat stresové situace či objasnit životní strategie a pracovat s nimi.  


Účast na je bezplatná. Terapeutická výtvarná skupina se bude konat v ClubCafé Pessoa dvakrát v měsíci, a to každé liché pondělí od 18 hodBližší informace získáte na www.ops.cz a na FB či nebo přímo u lektorky na telefonním čísle 732 632 340.