Občanská poradna Hradec Králové

Co je to čtenářský klub?


Skupina lidí z Hradce Králové a okolí, kteří mají chuť se společně pustit do čtení a pak se třeba u dobré kávy sejít a o knize si popovídat. Nechceme totiž jenom číst, chceme si také sdělit dojmy a nechat se obohatit pohledem druhého. Scházíme se 1x měsíčně, a to vždy druhé pondělí v měsíci. Na setkání probereme knihu, která se četla - jak se líbíla/nelíbila a proč, kdo jí nedočetl a proč apod., a nakonec si společně zvolíme a zadáme knihu na další měsíc.

Moderátorkou a iniciátorkou Čtenářského klubu je Helena Frydrychová (pro přátelé Hell). Studuje sociální antropologii v magisterském stupni na univerzitě v Pardubicích. Má vícero koníčků, z nichž se nejvíce věnuje psaní, hudbě a četbě. S psaním pro radost začala už od školních let, stejně jako se čtením. Tvrdí o sobě, že je "nepředvídatelný spontánní cvok, milující lidi, neschopen pochopit zlo a lidskou nenávist a občas zkoušející létat vysoko v oblacích, přestože nohy má pevně spjaté se zemí." Publikuje na blogu, který udržuje již šestým rokem (http://hellenaf.blog.cz/).

Bližší info najdete na: https://www.facebook.com/groups/613406078775857/events/

Kdo nemáte facebook, směřujte směle své dotazy na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tak pište, přidávejte se a pojďte poznat nové lidi!